Kdo jsem?

16. dubna 2014 v 15:31 | Evik

Kdo jsem a kdo bych chtěla být? Kým jsem byla a kým budu? Komplikované filozofické otázky, nemyslíte? Začnu tím, čím jsem si jistá. Moji rodiče mi dali jméno Eva, je mi 18 let a studuji na všeobecném gymnáziu. Mezi mé oblíbené předměty ve škole patří sloh, angličtina a francouzština. Mým velkým snem je vydat knihu a stát se slavnou spisovatelkou.

Zde předkládám ilustrační foto zobrazující subjekt tohoto článku, tedy moji maličkost. (Pes není můj, pouze jsem si ho vypůjčila, protože vypadá prostě COOL).


Doma mám celkem tři zvířata - psa, co se chová jako kočka, kočku, co se chová jako pes a kočku, co se chová jako prasátko. Můj pejsek se jmenuje Punťa a má docela exotický původ - jeho prapředkové pocházejí z Tibetu. Pokud vás to zajímá, navštivte moji facebookovou STRÁNKU.

Když se zrovna neučím nebo netrávím čas s přáteli a rodinou, tak píšu nebo čtu. Mojí nejoblíbenější knihou je Hrabě Monte Cristo od Alexandra Dumase. Mým oblíbeným literárním útvarem je povídka, občas píšu i novely, ale na román si zatím netroufám, myslím, že nemám dostatek zkušeností a trpělivosti.


Asi už jsem to zmínila, ale kdyby jste to náhodou přehlédli, tak jedním z mých nejoblíbenějších předmětů ve škole je francouzština. Jelikož jsem docela ctižádostivá a ráda sbírám nové zkušenosti, můžu se se vší skromností pochlubit těmito diplomy z mezinárodních zkoušek DELF. Na prvním obrázku úroveň A2, na druhém dokonce B1, chlubit se základní úrovní se mi zdálo trochu hloupé, i když i z té mám diplom.Avšak moje ctižádost se projevuje i v literárním odvětví. Tak předně, v roce 2013 jsem vyhrála soutěž "Moje skouromí! Nekoukat, nešťourat!" vyhlašovanou pravidelně každý rok úřadem pro ochranu osobních údajů.


Komu by se tato soutěž zdála málo literárně hodnotná, můžu se ještě pochlubit druhým místem v soutěži "Ze šuplíku fantasie". Odsud diplom nemám, ale mohu nabídnout odkaz na sborník, kde najdete moji povídku Perla. V případě zájmu nahlédněte SEM.

Pokud byste se o mém psaní chtěli dozvědět víc, neváhajte navštívit můj PROFIL na Pište-Povídky.cz nebo si přečtěte mini POVÍDKU Kouzla neexistujou v PDF nebo jako e-knihu. Další tvorbu samozřejmě najdete zde na blogu, ať už jde o jednorázové povídky na určité téma (například citát) nebo o trochu lacinou novelu SUNNY, kterou jsem napsala už pár let zpátky.

Psaní mě vlastně už tak trochu živí, věnuji se totiž copywritingu na stránce copywriting.cz. Najdete mě tam pod přezdívkou Elfka333 a moje první reference se nachází TADY.

Jedna faktická poznámka: Jsem členem KLUBU PISÁLKŮ. Z praktických důvodů nevystavuji ikonku na hlavní straně, proto vkládám odkaz sem.

Na závěr bych vám ještě chtěla říct, že pokud máte nějaké připomínky k mé osobě, mému blogu nebo vůbec k čemukoliv, směřujte je na e-mail evcabartakova@seznam.cz. Pokud budou vaše připomínky nebo žádosti rozumné a bez gramatických a pravopisných chyb (nebo jich tam alespoň nebude moc), pokusím se odpovědět.

Pac a pusu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radfordová Radfordová | Web | 16. dubna 2014 v 16:20 | Reagovat

S tím psaním budu držet palce, můj sen je dost podobný... tak snad jednou :) Vypadáš sympaticky :)

2 Evik Evik | Web | 16. dubna 2014 v 17:09 | Reagovat

Myslím, že je to poslední dobou sen mnoha lidí, ale jen málo si ho opravdu dokáže splnit a o to je to potom cennější :) Tvůj blog jsem tak trochu omrkla a podle tvého psaní jsi velmi talentovaná mladá slečna :)

3 BLOG talent 2014 BLOG talent 2014 | 15. září 2014 v 16:40 | Reagovat

Dobrý den, nechtěla byste se zúčastnit soutěže BLOG talent 2014, kterou pořádá Vyšší odborná škola publicistiky Podrobnosti na: http://blogtalent.cz

4 kknihy kknihy | E-mail | Web | 11. února 2015 v 9:46 | Reagovat

Zajímavý blog. Neuvažoval jsi o vydání e-knihy přes nakladatelství? Jsme začínající nakladatelství hledáme nové neokoukané autory. V případě zájmu o spolupráci nás kontaktuj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.